DENİZLİ
BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZ DKAB ÖĞRETMENLERİ ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI KAPSAMINDA NİSAN AYI ÇALIŞMALARINI YAPTILAR
İlçemiz DKAB öğretmenleri,öğretmen gelişim programı kapsamındanisan ayı çalışması olan ´´Anadolu imam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında okulları tanıtım sunularının incelenmesi, okullarda gerçekleştirilen özgün ve örnek uygulamalar´´ kapsamında 5 öğretmenimizin katılımı ile çalışmalarını yaptılar. Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün web sitwsinde bulunan örnek tanıtım sunuları incelenerek kendi okulumuz için de uygulayabileceğimiz yöntemler hakkında görüşmeler yapıp kararlar alındı.![İLÇEMİZ DKAB ÖĞRETMENLERİ ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI KAPSAMINDA NİSAN AYI ÇALIŞMALARINI YAPTILAR](/meb_iys_dosyalar/2019_05/06164330_TGCA3918.jpg)