DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) Kapsamında Ekim Ayı Çalışmamızı Gerçekleştirdik...

  Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) çerçevesinde yaptığımız İlçe Eylem Planımız doğrultusunda Ekim ayı çalışmamızı gerçekleştirdik.  
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) Kapsamında Ekim Ayı Çalışmamızı Gerçekleştirdik...

 

Covid-19 tedbirleri kapsamında çalıştayımız 30 Ekim 2020 Cuma günü Bozkurt Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri (DKAB) Ayşe SÖNMEZ, Birkan ESENDEMİR ve İnceler Ortaokulu DKAB Öğretmeni Habil MENDERES'in katılımıyla dijital ortamda gerçekleştirilmiştir.

 

Çalıştay da Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar, uzaktan eğitim sürecinde meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması gibi konular ele alınarak fikir alışverişinde bulunulmuş ve nasıl bir yol izlenebileceğine dair düşünceler sunulmuştur.

 05-11-202005-11-202005-11-2020

Mehmetçik Mahallesi 306. Sokak No 2 Hükümet Konağı Kat 2 Bozkurt/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.