DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Covid-19 Sürecinde İlçemizde 11 Okul/Kurum Hijyen Standartlarını yerine getirmiş ve Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünden '' Okulum Temiz'' Belgesi Almıştır.

Bozkurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı Okul ve Kurumlarımız Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü uzmanlarının gerçekleştirmiş olduğu denetimlerin ardından,  "OKULUM TEMİZ" belgesini almaya hak kazandı. Böylece COVID-19 salgınının önlenmesine yönelik hayata geçirdiğimiz önlemler resmi belgeyle tescillenmiş oldu.    Başvuru öncesinde "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Kontrol Klavuzu"nda belirtilen tüm faaliyetleri, eylem planlarını, talimatları, eğitimleri tamamlandı. Salgına karşı öğrenci, veli ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için üst düzey önlemler alındı.   Gerçekleşen denetimler sonucunda, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen "OKULUM TEMİZ" belgesini almaya 11 okul/Kurum hak kazandı. Çalışmalarda emeği geçen bütün personelimize teşekkür ediyoruz, içinde bulunduğumuz süreci bu tedbirlerle güvenli bir şekilde geçirip biran önce tüm öğrencilerimizle yüz yüze eğitime başlamak dileğiyle   Tüm öğrencilerimize, personelimize, velilerimize ve ülkemize sağlık ve esenlikler diliyoruz.
Covid-19 Sürecinde İlçemizde 11 Okul/Kurum Hijyen Standartlarını yerine getirmiş ve Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünden '' Okulum Temiz'' Belgesi Almıştır.

18-01-202118-01-202118-01-2021

Mehmetçik Mahallesi 306. Sokak No 2 Hükümet Konağı Kat 2 Bozkurt/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.