DENİZLİ
BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler günü İlçemizde Covid-19 Tedbirleri alınarak kutlandı.
Bozkurt Hükümet Konağı Önüne Çelenk Bırakılarak İstiklal marşı okundu ve saygı duruşunda bulunuldu. Törene katılan Sayın İlçe Belediye Başkanımız Birsen ÇELİK, Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Öztekin DEMİR ve Okul Müdürlerimiz covid-19 tedbirleri kapsamında gerekli önlemleri alarak töreni gerçekleştirdi. Törende Bozkurt Hükümet Konağına Çelenk Bırakılarak Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Millet Mektepleri Başöğretmenlik ünvanını aldığı bu günde yine Atatürk'ün öğretmenlerimizin ne kadar değerli olduğunu Hiç unutmamamız gereken "Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır..." sözleriyle vurgulamıştır.![24 Kasım Öğretmenler günü İlçemizde Covid-19 Tedbirleri alınarak kutlandı.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/25141151_c36825ec-d651-435c-bdf4-8e659d9b1fd0.jpg)