DENİZLİ
BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlandı
İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı COVID-19 salgını tedbirleri altında resmi törenle kutlanırken, salgın tedbirleri kapsamındaki sokağa çıkma kısıtlaması dolayısıyla çocuklar da bayramı evlerinde kutladı.![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2021_04/26113315_23_Nisan_3.jpg)
Törene Belediye Başkanımız Birsen ÇELİK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztekin DEMİR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İzzet AYDIN Katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztekin DEMİR'in Atatürk Anıtına Çelenk Bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.