2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK DERS ZİLİ ÇALDI
"2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK DERS ZİLİ ÇALDI"![2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK DERS ZİLİ ÇALDI](/meb_iys_dosyalar/2023_09/11134543_IMG_9997.jpg)
Özlemle beklenen o heyecanlı an geldi ilk ders zili çaldı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Öztekin DEMİR, Şube Müdürlerimiz Nihal ŞİMŞEK ve Evin PAYAN ilçemiz Atatürk İlkokulu'nda 2023/2024 eğitim öğretim yılının başlama heyecanını öğrencilerimizle paylaştılar.
Aziz Milletimizin geleceğini emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamasının mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 2023/2024 eğitim-öğretim yılının; milletimiz ve devletimiz için hayırlı olmasını, evlatlarımıza başarı ve mutluluklar getirmesi temennisiyle...