DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZTEKİN DEMİR´İN 2017/2018 ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZTEKİN DEMİR´İN 2017/2018 ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

       Bozkurt ilçemizde 10 okulumuzda 120 öğretmen ve 1500 öğrencimiz ile 2017/2018 eğitim öğretim yılının başlamasının mutluluğu içinde,tüm eğitim camiamızın eğitim öğretim yılını yürekten kutluyorum.

       Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın;özveriyle hizmet veren öğretmenlerimiz ve en büyük destekçimiz olan velilerimizle birlikte yeni eğitim öğretim yılında önceki senelerde elde edilen başarılarının artarak devam edeceği inancı içindeyiz.

       Çocuklarımız ve gençlerimizi;milli,manevi ve kültürel değerlerine bağlı,ailesini milletini ve vatanını seven, insan haklarına saygılı, bilgiyi kullanan, okuyan, düşünene, sorgulayan, yenilikçi, değişime açık, ülkesinin menfaatlerini her şeyin üstünde tutan bireyler olmaları için yenilenen müfredat programları ile elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

       Bu duygu ve düşüncelerle;başta destekleri ile daha güçlü adımlar atacağımız kıymetli velilerimizin,fedakar ve çalışkan ,eğitimin belkemiği değerli öğretmenlerimizin ve eğitimin olmazsa olmazı,asıl gayesi olan sevgili öğrencilerimizin olmak üzere eğitimde emeği geçen herkesin İlköğretim Haftasını kutluyor, 2017/2018 eğitim öğretim yılının ilçemiz,ilimiz ve ülkemize başarılar getirmesini diliyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Öztekin DEMİR                                                                                                                                                                                                                              İlçe Milli Eğitim Müdürü                       

Mehmetçik Mah. Muzaffer Arıcı Cad. No 8/1 Hükümet Konağı Kat 2 BOZKURT/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.