DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ İKİNCİ Z - KÜTÜPHANESİNE KAVUŞTU

İLÇEMİZ İKİNCİ  Z - KÜTÜPHANESİNE  KAVUŞTU

 

             İlçemiz Bozkurt ortaokuluna yapılan Z- Kütüphaneden sonra  İnceler Atatürk ilkokulunada 2017/2018  eğitim öğretim yılı İkinci döneminde  Z-kütüphane kazandırıldı.  Z-Kütüphanenin kazandırılmasında emeği geçen başta bakanlığımız  olmak üzere  herkese teşekkür ederiz.

 Bakanlığımızın " Okullar Hayat Olsun " projesi kapsamında başlattığı bu önemli Z-Kütüphane projesinde rengarenk tasarımlı masallar,bilgisayar ve internet kullanım imkanı,zeka geliştirici oyunlar ve müzik var. 

İnceler Atatürk İlkokuluna kurulan ve yoğun ilgi gören Z-kütüphane öğrencilerin vazgeçilmezi oldu.  Z-kütüphanelerin oluşturulması ile çocuklar güvenli ortamlarda vakitlerini kendilerine fayda sağlayacak aktivitelerle geçiriyorlar. Burada amaç okullarımızı çocukların sürekli kullanımına  açmak,rengiyle deseniyle ortamıyla çocukların merak edecekleri ve vakit geçirecekleri eğlenecekleri beyin jimnastiği yapacakları  ortamlarda bilgiye ulaşmalarını sağlamak.

Burada çocuklar sadece kitaplardan faydalanmıyor,aynı zamanda bilgisayar ve güvenli internettende faydalanıp güzel vakit geçiriyorlar.

02-03-2018

02-03-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02-03-201802-03-2018

Mehmetçik Mah. Muzaffer Arıcı Cad. No 8/1 Hükümet Konağı Kat 2 BOZKURT/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.