DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YIL SONU MESAJI

Değerli Eğitimciler, Saygıdeğer Veliler ve Sevgili Öğrenciler;

    2016-2017 eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Okullarımızda idarecilerimiz ve öğretmenlerimizin gayretleri, evlerde velilerimizin destekleri ve öğrencilerimizin azim ve emekleri ile başarılı bir yılı daha geçirdik. Bu başarılarda emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını dilerim.

Sevgili öğrencilerimiz,

   Hepiniz bir yıl boyunca çalıştınız, emek harcadınız. Akademik anlamda olduğu kadar sporda, sanatta ve kültürel alanlarda da başarılar elde ettiniz. Bu başarıların artarak bundan sonraki eğitim öğretim hayatınızda da devam etmesi için çalışmayı elden bırakmamanız gerekmektedir. Önümüzdeki yaz tatilini iyi değerlendirmenizi bolca dinlenmenizi seviyenize uygun kitaplar okumanızı, öğrendiğiniz bilgileri zaman zaman tekrar etmenizi ve böylece yeni bir eğitim öğretime bedenen, ruhen ve zihnen hazırlanmanızı öneririm. Hepinize tabletten televizyondan telefondan oldukça uzak iyi tatiller diliyorum.

Değerli velilerimiz,

   Her anne baba gibi sizlerde çocuklarınızı iyi bir eğitim alarak hayata çok iyi şekilde hazırlanmalarını, topluma saygın, başarılı birer birey olmalarını arzu edersiniz.. Bu bağlamda onların bir yıl boyunca yaptıkları çalışmalar sonunda aldıkları karnelerini doğru yorumlayıp çocuğunuz için neler yapmanız gerektiğini belirlemelisiniz. Tatil boyunca onlarla nitelikli zaman geçirmeniz, beraber kitap okumanız, sorunlarıyla ilgilenmeniz, onlara sevgi ve şefkatle yaklaşmanız önemlidir. Unutmayın ki çocuklarımızın başarısı, sizin başarınızdır ve bu başarıda en az öğretmen kadar sizlerin de rolü vardır. Katkılarınızdan dolayı teşekkür eder çocuklarınızla iyi günler geçirmenizi dilerim.

Kıymetli eğitim çalışanlarımız,

    Sizlerde öğrencilerimiz gibi bir yılı iyisiyle kötüsüyle geride bıraktınız. Gösterdiğiniz emek ve gayretlerden dolayı sizlere de çok teşekkür eder, eğitimde feda edilecek hiç bir fert olmadığı gerçeğiyle, gelecek eğitim öğretime iyi bir şekilde hazırlanmanız adına iyi tatiller dilerim.

          Öztekin DEMİR

    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mehmetçik Mah. Muzaffer Arıcı Cad. No 8/1 Hükümet Konağı Kat 2 BOZKURT/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.