DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ÖZTEKİN DEMİR'İN YILSONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ÖZTEKİN DEMİR'İN YILSONU MESAJI

17 Eylül 2018 tarihinde başlayan eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bozkurt İlçemiz olarak 116 Öğretmen ile 1500 Öğrencimize başarılı, kazasız, verimli bir eğitim öğretim yılını tamamlamanın mutluluğu içinde tüm öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte yine bir karne heyecanı yaşamaktayız.

Sayın veliler; 9 Eylül 2019 tarihinde başlayacak olan yeni eğitim ? öğretim yılına kadar yaklaşık 3 ay gibi bir süre devam edecek olan yaz tatili boyunca çocuklarımızın dinlenmelerine, eğlenmelerine, kitap okumalarına, ilgi alanlarına göre sanatsal, sportif ve kültürel faaliyetlerde yer almalarına imkan tanıyalım. Her geçen gün artan teknoloji bağımlılığın zararlarından çocuklarımızı olabildiğince uzak tutmaya çalışarak onlarla kaliteli zaman geçirelim.

 

                2018-2019 eğitim ? öğretim yılı boyunca göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalardan dolayı tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi  ve  öğrencilerimizi kutluyor, sağlık, mutluluk huzur dolu verimli bir tatil geçirmelerini dileyerek , saygı ve sevgilerimle tüm eğitim camiasına iyi tatiller diliyorum.

                                                                                                                                                 Öztekin DEMİR

                                                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mehmetçik Mah. Muzaffer Arıcı Cad. No 8/1 Hükümet Konağı Kat 2 BOZKURT/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.