DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztekin DEMİR´in Yıl Sonu Mesajı

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI
İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztekin DEMİR´in Yıl Sonu Mesajı

Sevgili öğrenciler, değerli öğretmenler, kıymetli veliler;

2015-2016 eğitim öğretim yılının sonuna geldik. İlçemizde öğrenim gören öğrencilerimiz karnelerini alarak tatile girecekler. Bu eğitim öğretim yılını sorunsuz bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sevgili öğrencilerim, Bütün çalışmalarınızın , gayretlerinizin sonucu olarak karnelerinizi alıyorsunuz. Eksiklerinizi görüp önümüzdeki yıl daha düzenli çalışarak istediğiniz seviyelere gelmenizi ümit ediyorum. Şimdi tatil zamanı. Bu evreyi gerek dinlenerek gerekse önümüzdeki yıla hazırlık yaparak değerlendireceğinizi umuyorum ve iyi tatiller diliyorum.

Değerli öğretmenlerim, Ulu Önder Atatürk’ün dediği gibi “Dünyanın her tarafında öğretmenler,insan topluluğunun en fedakar ve muhterem unsurlarıdır.” Sizler de bir yıl boyunca öğrencileriniz için tüm fedakarlıkları yaparak onları en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştınız. Tatil döneminde de kendinizi ve bilgilerinizi güncelleyerek aynı özveriyi önümüzdeki eğitim öğretim yılında da göstereceğinizi ümit ediyorum.

Kıymetli velilerimiz, En değerli varlıklarınızı, çocuklarınızı iyi bir eğitim almaları, iyi bir meslek sahibi olmaları için bizlere emanet ettiniz. Her anne baba çocuğunun çok başarılı olmasını ister. Karneleri istediğimiz şekilde değilse bile onları önümüzdeki yıl daha iyi olacağı noktasında güdülemeliyiz.Yaz tatili dönemini verimli bir şekilde geçirmeleri noktasında çocuklarımıza yardımcı olacağınıza yürekten inanıyorum.

Bir eğitim öğretim yılı boyunca özverili çalışmalarından dolayı okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize teşekkür ediyor; sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.

 

                                                                                                                                             Öztekin DEMİR

 

                                                                                                                             Bozkurt İlçe Milli  Eğitim Müdürü

Mehmetçik Mah. Muzaffer Arıcı Cad. No 8/1 Hükümet Konağı Kat 2 BOZKURT/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.