DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANLIĞIMIZIN EĞİTİM VE AHLAK KONGRESİ

Bakanlığımız eğitim sisteminde ahlak eğitimini yeniden yapılandırma konusunda gelecek vizyonu oluşturmasına yönelik  " Eğitim ve Ahlak Kongresi " gerçekleştirecektir. kongreye ait detaylı bilgilere ve başvuru formuna http://egitimahlakkongresi.meb.gov.tr/ adresinden ulaşılmaktadır
BAKANLIĞIMIZIN EĞİTİM VE AHLAK KONGRESİ

 

               Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu'nun temel amacı; çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmektir. Bundan dolayı ahlak telakkisine dayalı ve insanı merkeze konumlandıran bir varlık ve bilgi anlayışına hayat verme bakanlığımızın temel hedefidir.

                Bu bağlamda  Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ve 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Bakanlığımız birimleri ile koordineli olarak "Eğitim ve Ahlak" konulu bir kongre yapılacaktır.

Bakanlığımız eğitim sisteminde ahlak eğitimini yeniden yapılandırma konusunda gelecek vizyonu oluşturmasına yönelik  " Eğitim ve Ahlak kongresine ait detaylı bilgilere ve başvuru formuna http://egitimahlakkongresi.meb.gov.tr/ adresinden ulaşılmaktadır

Mehmetçik Mah. Muzaffer Arıcı Cad. No 8/1 Hükümet Konağı Kat 2 BOZKURT/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.