DENİZLİ BOZKURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016 Türkiye Değer Ödülleri Değer Kategorisi İl Birinciliği Bozkurt Spor Lisesi´nde

İlçemiz Bozkurt Spor Lisesi, 11-B sınıfı öğrencilerinden Eren GÖK Sokak Köpeği adlı şiir ve sosyal sorumluluk projesi ile Denizli Türkiye Değer Ödülleri Değer Kategorisi İl Birincisi oldu. Öğrencimizi ve emeği geçen Öğretmenlerimizi tebrik ederiz.
2016 Türkiye Değer Ödülleri Değer Kategorisi İl Birinciliği Bozkurt Spor Lisesi´nde

Hayvan olan ilgisi ve sevgisi iki yıl boyunca hiç eksilmeden, hatta artarak devam eden bu öğrencimiz, arkadaşlarına da çok güzel bir örnek olmuş, yakın çevresinden birkaç arkadaşında da bu duygunun yerleşmesine vesile olmuştur. Hatta, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Aytaç AVŞAR ile birlikte, harçlıklarından biriktirerek bir köpek kulübesi inşa etmişlerdir. Köpeklerin öğle ve akşam yemeklerini, hiç aksatmadan her gün, pansiyonda artan yemeklerden tedarik etmiştir. Özellikle soğuk kış gecelerinde bile üşenmeyerek köpeklere akşam yemekleri götürmüştür. Bu sayede gözle görülür bir israfı da önleyerek iyi bir örnek daha teşkil etmiştir.

Şubat Tatilinde arkadaşları ile dönüşümlü olarak okula gelerek, köpeklerin kontrollerini yaparak bakımları ile ilgilenmiştir.

Yaralan köpeklerin veterinere götürülmesi ve bakımlarının yaptırılması sorumluluğunu da üstlenmesi, örnek bir davranış olarak kabul edilmiştir.

 

Öğrencimizin ödül alan eseri için TIKLAYINIZ.

Mehmetçik Mah. Muzaffer Arıcı Cad. No 8/1 Hükümet Konağı Kat 2 BOZKURT/DENİZLİ - 02588315505

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.